O numerologických predpovediach a starých rodičoch

Koncom minuloročného decembra sa v internetovom Magazíne 40plus zhovárala jeho šéfredaktorka Martina Valachová s Katarínou Čičmancovou, známou numerologičkou. Rozprávali sa o numerologickej predpovedi na rok 2022 pre svet a Slovensko.

Ak je vám numerológia, či akékoľvek predpovede ukradnuté, akceptujem. Ste ako môj pán manžel, absolvent matematických a ekonomických škôl, ktorý všetko okrem trikrát vedecky doložených faktov považuje za taľafatky. Keď ho chcem rozosmiať, začnem sa s ním baviť o numerológii, ktorej sa laicky venujem a mám zaručené, že všetko, čo v ten deň urobím, bude premieňať do smiešnych štatistík a vtipov na moju adresu. Zatiaľ som ho nezabila iba preto, lebo mi z jeho číselnej mriežky vychádza, že sa k sebe naozaj hodíme a bolo by ho škoda. Pani Čičmancová však predpovedala pár dôležitých vecí, ktoré by si mali vziať za svoje aj neveriaci.

Číslo 22 v roku 2022 znamená blázon alebo malé dieťa, ale aj nepremyslené a nezodpovedné kroky.

Vieme, ktorý blázon teraz podniká nepremyslené a šialené kroky a koľko detí kvôli nemu musí trpieť.Rovnako sa tento rok bude niesť v znamení uskromnenia. Ceny energií a palív stúpajú. Ukrajina a Rusko boli tiež dôležitými vývozcami obilia, ukrajinské polia a infraštruktúra sú však zdevastované, Rusko je izolované.

V roku 2022 budú niesť podľa čísiel hlavnú zodpovednosť na pleciach ženy.

Niežeby to tak nebolo aj doteraz. Svet predsa stále stojí len preto, lebo matka je nezničiteľný tvor a ženské multiorganizačné schopnosti sú neprekonateľné. Dnes ale chápeme význam tejto vety v inom kontexte. Vidíme ukrajinské matky, ktoré dokázali za pár minút zbaliť rodinu a v ťažobe rozorvanej duše opustili manžela, aby svoje deti priviedli do bezpečia. Pani Čičmancová však v tejto súvislosti spomenula aj čosi, čo sa ma hlboko dotklo.

Celé nasledovné storočie sa má niesť v znamení návratu k rodom, k rodovým tradíciám, k remeslám našich predkov.

Mnohí sme uvoľnili, či dokonca prestrihli rodinné zväzky. Odišli sme do zahraničia za vidinou lepšieho života a neumožnili sme svojim deťom, aby vyrastali so starými rodičmi. Koľkí z nás zanechali doma rodičov a svokrovcov s podvedomou myšlienkou, že si nechceme nechať hovoriť do života, že zvládneme všetko aj bez nich a že nás ich reči iba znervózňujú. V sebectve sme však zobrali deťom láskavosť dedka a babky. Súhlasím s pani Čičmancovou, keď hovorí, že deti, ktoré vyrastajú v blízkosti starých rodičov, sú ústretovejšie, vnímavejšie a pokornejšie. Dostávajú lásku permanentne, lebo starkí sú vždy nablízku. Pracujúci rodič, alebo unavená žena v domácnosti sama v zahraničí nedokáže zastať funkcie, ktoré v minulosti mali starkí, tety, krstné mamy. Vtedy vo výčitkách svedomia deti rozmaznávame a keď prídeme raz za pol roka navštíviť babičku a dedka, tí už svoje vnučky a vnukov nespoznávajú.

 

Byt nad domom mojich rodičov bol po sestrinom a mojom odchode dlho prázdny. V tom byte teraz našli útočisko dve ženy a tri deti z obliehaného Kyjeva. Moji priatelia akciu zorganizovali a moji úžasní rodičia na seba vzali obrovskú zodpovednosť tak, ako mnoho iných Slovákov a mnoho iných rodičov, ktorých deti Slovensko opustili. Tie ženy musia okrem strachu o svojich mužov a obáv z neistej budúcnosti bojovať aj s vlastnou hrdosťou, keď sú prinútené prijať dobročinnosť celkom cudzích ľudí. Ich rodinné zväzky boli pretrhnuté nasilu, nie ich vlastným rozhodnutím. Moji rodičia sa však snažia dať im pokojný dočasný domov a pomôcť tak, ako kedysi pomohli dobrí ľudia vo Francúzsku a Švajčiarsku ich dcéram.

Tento rok nebude ľahký. Nenastanú všade pokoronové oslavy tak, ako sme si predstavovali. Prišiel ale čas precitnutia, ktorý bol potrebný. Pozreli sme sa okolo seba a napriek neďalekej vojne cítime, že nad strachom prevláda sila obrovského srdca, súcit a solidarita, ktorá sa vo vlne nesie celou Európou, celým svetom.V histórii ľudstva sa opakovalo veľa ťažkých období. Aj toto bude od nás vyžadovať iné myslenie. Katarína Čičmancová to vysvetľuje nasledovne:

„Nastáva vek Vodnára, Zem sa dostáva do energeticky vyšších vibrácií. Aj my sa preto musíme dostať na inú úroveň mentálneho nastavenia, aby sme tieto časy zvládli.“

Ako to dosiahnuť, sa dozviete na konci tohto rozhovoru. Majte pokojný deň, priatelia.

Predpoveď na rok 2022 podľa numerológie – Katarína Čičmancová (40plus.sk)

 

 

PS: Na titulnej fotke je moja mama s ročnou Sofie v časoch, kedy sme sa vídavali aj 4x do roka. Dolu je knižka, malá instantná pomôcka pre zlé časy. Je v nej ukrytá odpoveď na otázku, prečo sme vlastne na svete. Napriek nie veľmi vydarenému prekladu z angličtiny má upokojujúci efekt, preto ju teraz nosím všade so sebou.

Please follow and like us:
fb-share-icon
error

Páči sa vám tento blog? Zdieľajte ho s priateľmi :)